iPhone 8 Görüntüsü Sızdırıldı

Ünlü blogger Evan Brass tarafından sızdırılan görüntüde iPhone 8'in ön bölümü çok net gözükmekte.

iPhone 8 Görüntüsü Sızdırıldı

iPhone 8 ile ilgili son zamanlarda sızdırılan bilgiler genellikle cihazın donanımıyla alakalı oluyordu. Fakat bu kez iPhone 8'in görüntüsü sızdı. Ünlü blogger Evan Blass tarafından sızdırılan görüntüde iPhone 8'in dizaynını net bir şekilde görebiliyoruz. Apple'in yeni amiral gemisi neredeyse tamamen ekrandan oluşuyor ve çerçeve eski modellere göre çok dar bir alan kaplıyor.

Sızan görüntüde iPhone 8, sarı neon bir kılıfın içerisinde duruyor. Tahminler bu kılıfın iPhone 7 için kullanılan Urban Armor Gear olduğu yönünde. Mayıs ayında sızdırılan görsellerin aksine iPhone'un çift kamerası ve merkezde bulunacak kulaklık bölmesi bu görselde çok net olarak bulunmakta. Zaten ön yüzün geri kalan kısmı tamamen ekrandan oluşuyor.

Fakat bu görüntünün gerçekliğiyle ilgili bir şüphe var. Şüphenin sebebi telefonun üzerinde bulunan tarihin çok eski oluşu. Mart ayında sızan görüntülerin hiçbiri bu tasarıma benzemediği için, forumlarda bu görüntünün sahte olduğu konuşulmaya başlandı. Eğer bu görsel gerçekten yeni iPhone'a ait ise, ekran tasarımında Essential, LG ve Samsung'un yöneldiği ekran dizaynına yaklaştığını söyleyebiliriz. Hatta Android'in yaratıcılarından Andy Rubin'in dizaynı olan Essential Phone ile iPhone 8 arasında, Home tuşunun bulunduğu bölümü saymazsak ciddi benzerlikler olacağa benziyor.

Home tuşunu barındıran alt çerçeveye sahip klasik tasarım ile daha yenilikçi dizayn çizgilerine sahip çerçevesiz dizayn, Apple iPhone kullanıcılarını ikiye bölecek gibi gözüküyor. iPhone 8'in en iyi ihtimalle Eylül ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Yazıya Git

Chrome'un Az Bilinen Kullanışlı Özellikleri... DEVAMI

Chrome günümüz kullanıcıları tarafından açık ara en fazla kullanılan web tarayıcısı konumunda. Peki Chrome ile ilgili sizlere kolaylıklar sağlayacak bu özellikleri biliyor musunuz?

Yazıya Git

Büyük Kapışma - YouTube Gaming Twitch'e Karşı... DEVAMI

İzleyiciler açısından keyifle takip edilen YouTube Gaming Twitch kapışmasında kim daha önde? Farklı türlerde içeriklerin hangi portalda daha çok izleyiciye ulaştığı, kısa süre önce yapılan bir araştırma sonucunda ortaya çıktı.

Yazıya Git

Amerika Uçuşlarında Laptop Yasağı Kalktı... DEVAMI

ABD Ulusal Güvenlik tarafından bazı uçuşlarda uygulanan elektronik cihaz yasağı, THY için kaldırıldı.